Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Nørre Tranders menighedsråd

Erik Villy RasmussenErik Villy Rasmussen

Formand

Tlf. 30 60 09 61

Email: formand@nrtranders.dk 


Ingelise PedersenIngelise Pedersen

Næstformand

Tlf. 20 92 31 87

Email: naestformand@nrtranders.dk 


Inge-Lise ThomsenInge-Lise Thomsen

Kasserer

Tlf. 28 88 31 31

E-mail: kasserer@nrtranders.dk


Steen Brøsted PedersenSteen Brøsted Pedersen

Kontaktperson

Tlf. 40 27 54 66

E-mail: kontaktperson@nrtranders.dk 


Svend JørgensenSvend Jørgensen

fmd. Præstegårdsudvalg, sekretær

Tlf. 30 25 87 14

E-mail: praestegaardsudvalg@nrtranders.dk


Elmer Nødskov JespersenElmer Nødskov Jespersen

fmd. for Bygningsudvalg

Tlf. 29 72 86 93

E-mail: bygningsudvalg@nrtranders.dk


Rita KirkRita Kirk

fmd. for Aktiviteter & Musik-udvalg

Tlf. 40 34 70 85

E-mail:  aktivitetogmusikudvalg@nrtranders.dk


Jeanet KaptainJeanet Kaptain

fmd. for Diakoniudvalg

Tlf. 61 73 92 20

E-mail:  diakoniudvalg@nrtranders.dk


Jørgen Lund MogensenJørgen Lund Mogensen

Menigt medlem

Tlf. 61 30 86 45

E-mail:  joergen@nrtranders.dk


Christian Juul MikkelsenChristian Juul Mikkelsen

Menigt medlem

Tlf. 98 15 77 10

E-mail: chrisjuul@nrtranders.dk


Svend Otto JensenSvend Otto Jensen

Menigt medlem

Tlf. 20 28 42 10

E-mail:  svendotto@nrtranders.dk


Claus NielsenClaus Nielsen

Menigt medlem

Tlf. 21 26 95 16

E-mail:  claus@nrtranders.dk


Lis Beck

Menigt medlem

Tlf. 41 16 07 88

E-mail: lisbeck20@hotmail.com


Portrætter er taget af Den Blaa Fotograf, Christian Hebell Paulsen og Nils Krogh

Ophavsret: